העלמת קמטי הבעה

לקוחות המרפאה גם מקשת רחבה של טיפולים אסתטיים מתקדמים, המבוצעים על ידי רופא, וזאת תוך שימוש בשיטות הרפואיות המובילות כיום, המאפשרות להנות מתוצאה נהדרת במראה טבעי, תוך זמן קצר וללא ניתוח. ד"ר ירון יואב עוסק כבר למעלה מעשור בתחום הרפואה האסתטית ומשתמש בשיטות שבאמת מביאות תוצאות. ד"ר יואב עבר השתלמויות והסמכות בכל רחבי העולם. כיום הוא מטפל במגוון רחב של בעיות בתחום האסתטיקה, ומבצע בעצמו את כל הטיפולים, כולל: טיפולי בוטוקס, טיפול בקמטים בפנים, מילוי שפתיים, עיצוב ופיסול פנים ועוד. על כן, נהנים לקוחות המרפאה גם מקשת רחבה של טיפולים אסתטיים מתקדמים, המבוצעים על ידי רופא, וזאת תוך שימוש בשיטות הרפואיות המובילות כיום, המאפשרות להנות מתוצאה נהדרת במראה טבעי, תוך זמן קצר וללא ניתוח.

shutterstock_399852541 copy

יתרונות טיפולים אסתטיים ללא ניתוח

תוצאות הפיכות 
בניגוד לפעולה כירורגית, במידה והטיפול אינו לשביעות רצונכם – יש דרך חזרה.
ללא אשפוז
ברוב המקרים מתאפשרת חזרה מיידית לשגרה בתום הטיפול, ללא צורך באשפוז.
תהליך החלמה פשוט 
אין צורך בחתכים ותפרים כמו בפעולה כירורגית.
רפואה אסתטית הינה תחום רגיש הדורש מקצועיות וניסיון. אף על פי שמדובר בטיפולים בטוחים במהותם, זהו אינו המקום לקחת סיכונים מיותרים.
על כן, נהנים לקוחות המרפאה גם מקשת רחבה של טיפולים אסתטיים מתקדמים, המבוצעים על ידי רופא, וזאת תוך שימוש בשיטות הרפואיות המובילות כיום, המאפשרות להנות מתוצאה נהדרת במראה טבעי, תוך זמן קצר וללא ניתוח.

לורם איפסום דולור סיט אמט, ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

להתאמת הטיפול המושלם לעורך

divider
נגישות