טיפולי בוטוקס

בוטוקס – דרך בטוחה לשינוי

בשנים האחרונות אנחנו שומעים הרבה על הנושא של הזרקת בוטוקס. נשים וגם גברים נעזרים בטכנולוגיה הזו על מנת להשיב לעצמם את המראה הצעיר ולטשטש את קמטי ההבעה והזקנה. מה זה בוטוקס, כיצד משתמשים בו, איך הוא משפיע על עור הפנים, האם הוא מסוכן או כואב? כל הפרטים ועוד במאמר שלפניכם.

בוטוקס – מה זה?

מדובר ברעלן, חלבון שמיוצר על ידי חיידק. מזריקים אותו בכמות מזערית ממש באזורים שם נדרש הטיפול. הבוטוקס נצמד אל קצוות השרירים וגורם לצמצום הפעילות השרירית באותו אזור. היות והחומר חוסם את הגירוי העצבי סביב אזור ההזרקה.

לאיזו מטרה נוצר הבוטוקס?

נדמה כי השאיפה המשותפת לכל בני האנוש ברחבי הגלובוס היא להאריך ימים ושנים. שאיפה נוספת המאחדת את כולם היא לשמר את המראה הצעיר. אז האמת שמדובר בשאיפות מנוגדות. כי השנים לא עושות טוב עם המראה שלנו. כאן נכנס הבוטוקס לתמונה.

כך נשמור על מראה צעיר ועדכני

הבוטוקס מאפשר לנו היום ליהנות ממראה רענן וצעיר, עור מתוח וזוהר כאשר קמטי ההבעה וגם קמטי הזקנה מיטשטשים, תווי הפנים מודגשים וכתוצאה מכך, המראה המשופר תורם רבות לביטחון העצמי של המטופל. הבוטוקס אף מסוגל לפתור בעיות נוספות כמו הזעת יתר, מיגרנות ועוד.

איך החומר משפיע בפועל?

הבוטוקס שמוזרק משפיע על השריר שיפעל לאט יותר. הוא יאט את קצב ההזדקנות במקום (או את ההזעה המוגברת, כמו גם במקרה של מיגרנות הוא יוכל לצמצם ואף למנוע את התפרצותם) לעיתים ההשפעה תהיה לא רק צמצום של פעילות השריר אלא שהוא אף ימנע תהליכים שלא יתרחשו כלל.

האם בוטוקס גורם נזק לשריר?

רבים שואלים ובצדק, האם התהליך אינו מזיק? כאן חשוב להדגיש כי מדובר בכמות מזערית ממש אשר פועלת על צמצום של פעילות השריר אך היא אינה גורמת כל נזק לשריר. בסך הכול מדובר בטיפול בטוח לגמרי וניתן לבצע אותו ללא כל חשש, לכל אחד בכל גיל.

האם בוטוקס נותן את אותה השפעה על כולם?

היות ומדובר בחלבון שהוא זר לגוף קיים אחוז נמוך באוכלוסייה של כחמישה אחוזים אשר עשויים להימצאות כאלרגיים לבוטוקס ועל כן הוא לא ישפיע עליהם. זה עשוי לקרות גם במקרים של הזרקות חוזרות במרווחים קצרים מידי כאשר המטופל נחשף לכמות חלבון גבוהה מידי. על כן חשוב לשמור על מינון נכון.

המטרות של הבוטוקס

לא רק בעולם הקוסמטי אנחנו מוצאים את השימוש הנרחב בוטוקס. גם אנשים הסובלים ממיגרנות או כאבי ראש בעוצמה אשר משבשת את שגרת החיים שלהם, עשויים למצוא את הפתרון לכאבים הללו בעזרת הבוטוקס.

היתרונות של הבוטוקס

לחומר זה קיימים כמה וכמה יתרונות חשובים שחשוב שתדעו, אלה הם היתרונות שלפניכם:

  • תהליך קצר עם השפעה לטווח ארוך
    הבוטוקס מוזרק לגוף בהליך מרפאתי קצרצר. למעשה מדובר בדקות ספורות ממש. ההשפעה של הבוטוקס נמשך על פי רוב למשך חודשים ארוכים.
  • לא מוציא מהשגרה –
    מדובר בטיפול קצר ופשוט שאינו דורש ימי התאוששות או מנוחה, אין צורך באשפוז לאחר הטיפול והוא אינו משבש את סדר היום.
  • פתרון זמין לכולם –
    מדובר בפתרון אולטימטיבי למגוון בעיות אשר זמין כיום בכל העולם ומהווה פתרון אסתטי למגוון תחומים.

טיפולי בוטוקס – אך ורק אצל ד"ר יואב ירון

לסיכום, הבוטוקס פותח בפנינו עולם חדש של אפשרויות בטוחות לגמרי המהוות תחליף לטיפולים כירורגיים או פולשניים. הוא תורם לשיפור המראה והביטחון העצמי, לשיפור התחושה הכללית וכמובן לאיכות החיים.

ד"ר יואב ירון – הכתובת הבטוחה לטיפולי בוטוקס יעילים! לפרטים נוספים פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

להתאמת הטיפול המושלם לעורך
divider
עוד על בוטוקס...
נגישות