בוטוקס לטיפול בזיעה מוגברת

זיעה היא דבר טבעי ורגיל, כאשר חם או כשמבצעים פעילות גופנית – מרבית האנשים מזיעים וזה תקין. אבל ישנם כאלה אשר סובלים מזיעה הרבה יותר מן הרגיל. התופעה הזאת נקראת הזעה מוגברת ובמשך שנים לא היה לכך פתרון יעיל שאיננו ניתוח. הדבר השתנה כאשר החלו לגלות את היתרונות של הזרקות בוטוקס. מלבד העובדה שמדובר בחומר שיכול להעלים קמטים, מסתבר שבעזרת הזרקות בנקודות נבחרות אפשר להיפטר גם מהזיעה המוגברת.

מהו מהלך הטיפול ולמה הוא מיועד

תופעה של הזעת יתר יכולה להתבטא בהזעה באזורים שונים בגוף. בוטוקס לטיפול בהזעה מוגברת מיועד בעיקר למטופלים הסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים וכן בבתי השחי. מהלך הטיפול הוא כזה: על הרופא לבצע הזרקה של בוטוקס כך שהחומר למעשה יפסיק את פעולת היתר של בלוטות הזיעה. הרופא המטפל, ד"ר יואב ירון מזריק את הבוטוקס למיקום המדויק שלאחר מכן גורם לכיווץ של השריר הפועל על בלוטות הזיעה ולחסימת הנתיב העצבי המעורב בהפרשת הזיעה. לאחר שמבצעים הרדמה מקומית לאזור המוזרק מבצעים כמה הזרקות מדודות (ולא עמוקות) במחט מיוחדת. בכך למעשה, חוסמים את הבלוטות וכתוצאה מכך – הזיעה המוגברת פשוט מפסיקה.

יתרונות הטיפול בבוטוקס להזעת יתר

בוטוקס לטיפול בזיעה מוגברת נחשב לטיפול בעל יתרונות מרובים:

  • בטוח – הטיפול נחשב לבטוח ואיננו מלווה בסיכונים למטופל. מכיוון שהחומר בוטוקס משמש מזה שנים ברפואה, בטיחות ההליך ידועה היטב.
  • ללא הרדמה – שלא כמו טיפול ניתוחי, אין צורך בהרדמה מלאה או טשטוש. מספיקה הרדמה מקומית בלבד למניעת אי נוחות.
  • ללא כאבים ולכל גיל – הטיפול לא מלווה בכאבים והוא מתאים מאוד למטופלים בוגרים, בכל גיל.
  • ללא צורך בהחלמה – השפעת הטיפול מהירה מאוד ואין צורך בתקופת החלמה. התוצאות מורגשות באופן די מיידי.
  • טיפול קצר – לא צריך יותר מחצי שעה בכדי לומר שלום לזיעה המיותרת.
  • אפקטיבי ויעיל – הטיפול הזה, עם כל פשטותו, פשוט עובד. מטופלים ומטופלות שעברו טיפול זה במרפאתו של ד"ר יואב ירון מספרים על שביעות רצון מלאה מהתוצאות.

היתרונות שמציע לכם ד"ר יואב ירון

ד"ר יואב ירון הינו רופא עתיר ניסיון. בין היתרונות שמהם נהנים מטופליו ניתן לציין למשל את איכות הטיפולים. כל הטיפולים נעשים במקצועיות גבוהה, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל החומרים שבהם משתמש ד"ר ירון הינם איכותיים ומגיעים אך ורק ממיטב הספקים המורשים. בנוסף, יש לציין את רמת השירות הגבוהה ואת יחסי האנוש המצוינים שמרגיעים גם מטופלים המגיעים עם אי אלו חששות או תחושות של אי וודאות. בזכות מקצועיות לאורך כל הדרך, הסברים מפורטים וכמובן גם יד מקצועית שביעות הרצון של המטופלים גבוהה ביותר.

אם אתם רוצים להיות מטופלים אצל רופא מעולה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו הטיפול נעשה אך ורק בחומרים ממותגים מהשורה הראשונה. לקביעת תור ומענה על שאלות, פנו ותיענו.

להתאמת הטיפול המושלם לעורך
divider

עוד על בוטוקס...

נגישות