עיצוב קו הלסת

טיפול בהיטשטשות קו הלסת בחומצה היאלורונית

כל עוד הוא ישר ומתוח, הוא מושך פחות תשומת לב. אנו מתחילים לשים לב לקיומו כאשר הוא מיטשטש ומאבד את צורתו הישרה. זהו קו הלסת שלנו, הגבול התחתון של הסנטר הנמתח לאורך כל הפנים ומסמל את הגבול התחתון שלהם. כאשר קו הלסת מטושטש, ישנו כמעט חיבור עם הצוואר ונוצר מראה מדולדל. היום ניתן בעזרת טיפול פשוט ולא פולשני באמצעות חומצה היאלורונית למתוח בחזרה את הקו ולהחזיר את המראה האסתטי והצעיר.

מה הסיבות להיטשטשות קו הלסת?

היטשטשות קו הלסת, כמו גם צניחת זוויות הפה או עצמות הלחיים נוצר קודם כל עקב ספיגת עצם ובעקבות איבוד הטונוס – יכולת הכיווץ של שרירי הפנים. שרירים רפויים יותר גורמים גם לקו הלסת להיות רפוי ומדולדל יותר. גורם שני הוא ייצור נמוך יותר של הקולגן והאלסטין- החלבונים הנותנים לעור את מיצוקו, גמישותו ויכולת המתיחה שלו. בנוסף, גם העצם עצמה עוברת עם הזמן תהליך של התדלדלות. בעקבות הצטמקות של העצם, קו הלסת, החל מתנוך האוזן דרך קו הסנטר ועד תנוך האוזן השני נראה מטושטש יותר ופחות חד.

תפקידה של חומצה היאלורונית בעיצוב קו הלסת?

החומצה ההיאלורונית מוסיפה נפח לאזורים המדולדלים של קו הלסת. הוספת הנפח מרימה ומעצבת באופן חד וברור יותר את אזור קו הלסת שהיטשטש. החומצה ההיאלורונית מדגישה את אזור הסנטר וממצקת את אזור קו הלסת כולו. השינוי מתרחש במהירות כבר לאחר טיפול אחד. יכולת ספיחת המים של החומצה ההיאלורונית והיותה חומר טבעי הופך את הטיפול לאפקטיבי במיוחד.

מהם היתרונות של החומצה ההיאלורונית?

לחומצה ההיאלורונית מספר יתרונות:

  • סיכוי נמוך מאוד לרגישות או אלרגיה: החומצה ההיאלורונית היא חומר המיוצר בגוף באופן טבעי ויש לו חלק בתהליכים שונים בגוף, כולל הענקת גמישות למפרקים וחיוניות לעור. ייצור החומצה ההיאלורונית יורד עם הזמן אך הגוף מכיר היטב את החומר ולכן הסיכוי לתגובה אלרגית או התפתחות רגישות לטיפול היא מזערית.
  • יכולת ספיחת מים מצוינת: אחת התכונות הבולטות של חומצה היאלורונית היא יכולת גבוהה לספיחת מים. ספיחת המים יוצרת נפח באזורים המדולדלים שאיבדו מנפחם ומותחת את העור שהתקמט באותם אזורים.
  • עידוד ייצור קולגן ואלסטין: חומצה היאלורונית מסוג חדש הנקרא פרופילו נמצאה כמעודדת ייצור קולגן ואלסטין. היא מגרה באופן עדין את התאים המייצרים קולגן ואלסטין לייצר אותם בקצב גבוה יותר. כך, לא רק החומצה עצמה מחוללת שינויים בהחלקת האזור אליו הוזרקה אלא גם מעודדת תהליכים טבעיים שבעבר קרו באינטנסיביות ועם הזמן נחלשו.
  • טיפול פשוט ללא תופעות לוואי או צורך בהחלמה: טיפול באמצעות חומצה היאלורונית הוא טיפול קצר, ממוקד ופשוט. הטיפול כולל מספר הזרקות הנעשות באופן ממוקד ומדויק במספר נקודות. אין צורך לעשות הכנות מראש לטיפול וגם לא נדרשת התאוששות ממנו.
  • תוצאות לאורך זמן: בהשוואה לטיפולים אחרים ברפואה האסתטית שהם אינם טיפולים פולשניים, טיפול באמצעות חומצה היאלורונית הוא יעיל וארוך טווח. התוצאות נשמרות למשך מספר חודשים וכאמור את השינוי ניתן לראות כבר לאחר טיפול אחד.

טיפול בחומצה היאלורונית- רק אצל רופא מומחה

טיפול בחומצה היאלורונית נחשב פשוט, קצר ואינו דורש כל הליך כירורגי או הרדמה. למרות זאת, כמו טיפולים אחרים ברפואה האסתטית, חשוב לעבור אותו רק אצל רופא מומחה. על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל יש להזריק את החומצה בנקודות מדויקות יש לעשות זאת בזווית ובעוצמה מתאימה. יש להקפיד שלא לפגוע בכלי דם או סיבי עצב רבים שעוברים בפנים. מעבר לכך, במידה וישנה בעיה לאחר הטיפול, רופא מומחה יוכל להתמודד עם הבעיה ולהציע פתרון.

ד"ר יואב ירון לשירותכם, מעוניינים לקבל פרטים נוספים על אודות הטיפול? פנו אלינו ונשמח לייעץ ולהתאים לכם את הטיפול המושלם עבורכם.
להתאמת הטיפול המושלם לעורך
divider
עוד על חומצה היאלרונית...
עיניים
נגישות