פיסול פנים – כל האפשרויות לעיצוב מחודש של הפרצוף

טיפול זה מכיל סדרה כוללת של תת טיפולים אשר נועדה לפתור עיוותים בפנים ולהביא אותם למצב של שלמות. במאמר המידע שלפניכם נספק מידע על הפרוצדורות השונות שיביאו ליישור מלא של מבנה הפנים שלכם. כל מה שצריך לדעת כל פיסול פנים – במאמר מידע אחד!

shutterstock_1155629809 copy

מילוי קמטים

הטיפול נעשה באמצעות ג’ל חומצה היאלורונית המחקה את החומצה ההיאלורונית הטבעית שבגוף שלנו. בשל כך שמעל גיל 40 חלה המעטה טבעית בייצור חומצה זו, נדרשים הפלסטיקאים לפתרון עבור הפציינטים שלהם להצערת עור הפנים. עם חומצה היאלורונית מלאכותית המוזרקת אליהם ניתן לעורר תהליכים לייצור החלבונים קולגן ואלסטין ובכך להביא למילוי הקמטים וביטול התהוותם לפרקי זמן ארוכים.

עיבוי שפתיים

גם עיבוי שפתיים הוא חלק משירות כולל של פיסול פנים. בעיבוי שפתיים החומר המוזרק הוא בוטוקס. המזרק שמבצע את העיבוי מתפקד כמו עיפרון, כשהרופא ממקם את הבוטוקס באמצעותו במקומות הנכונים בשפה כך שתתמלא ותתעבה, ובכך תהפוך לאחד האזורים הסימטריים והיפים ביותר בפרצופכם. בוטוקס הוא חומר חף מתופעות לוואי ומתמזג עם חומרי הפנים ועם כלי הדם השונים שבמערכת השפתיים.

הרמת גבות

טיפול שנעשה באמצעות חומצה היאלורונית מסוג פרופילו. חומצה זו אינה מכילה לידוקאין ו- MDDE אלא רק חומרים טבעיים שאינם כימיים. מטרת הטיפול היא לבטל נטייה של שיערות הגבות ושל הצורה שנוצרה בעקבות ריכוזן – כלפי מטה. במקום זאת שומרים את הגבות למעלה ובכך מסדירים הבעה סימפטית וטובה יותר של העיניים. הבעה זו, עם גבות מורמות, צפויה להשפיע לטובה על יתר נדבכי הפנים.

פיסול אף

טיפול זה נובע מהצורך ליישר אף עקום או נטוי וכן לערוך באף שינויים צורניים לקיצור החלק הקדמי שלו או לשינוי התוואי שלו. במהלך זה נדרשות מניפולציות בהתאמה אישית על עור האף. הן נעשות עם חומצה היאלורונית ישירות לאזור באף אשר דורש את התיקון. כעת כבר אין צורך לעשות ניתוח פיסול אף. כשטיפול מבוסס הזרקות חומצה היאלורונית עושה בדיוק את אותו דבר. עיוותים באף בגיל מתקדם בליווי קמטים מעידים על המעטה בחומצה ההיאלורונית, אשר קוראת אכן בקרב גילים מבוגרים בעיקר. עם פיסול אף באמצעות חומצה היאלורונית תוכלו להחזיר את פניכם לחייך ולהבריק.

להתאמת הטיפול המושלם לעורך

divider
נגישות