טיפול בקמטים בפנים

הבעות הפנים שלנו מהוות אמצעי חשוב ומרכזי מאד בתקשורת שלנו עם אנשים. יחד עם זאת, עם השנים, בעת הפעלת שרירי הפנים וחזרה על אותן הבעות מסוימות, נוצרים קמטי הבעה. קמטי ההבעה אינם נעלמים ואף הולכים ומעמיקים עם הזמן. מה ניתן לעשות בכדי למזער את הקימוט? במאמר הבא נקרא אודות הדרכים הנכונות והטיפול המומלץ לטפל בהם.

כיצד נבחין בקמטי ההבעה?

קמטי ההבעה יכולים להיות באזור שבין הגבות (נוצרים כאשר אנו מכווצים ומקרבים את הגבות זו לזו), בזווית הפה ובלחיים (בזמן החיוך), וגם במצח עצמו (כאשר מרימים את הגבות למעלה או מקרבים אותן). אותם קמטים מראים את אותותיהם הראשוניים כבר בגיל 25 וככל שחולפות השנים הם הופכים לבולטים יותר ויותר.

מהו הגורם לפעילות שרירי הפנים?

הבעות של כעס, פליאה, שמחה הן הבעות המביעות את התחושה שאנו חשים באותו הרגע. כל אחד מהמצבים הללו מפעיל את שרירי הפנים שלנו והם בלתי נמנעים. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם גיל, חשיפה לשמש ועישון סיגריות ושגורם לאבדן גמישות העור והזדקנות בטרם עת. השילוב הוא שאחראי לקמטים, קמטי הבעה שרבים מעוניינים להיפטר מהם.

האם ניתן לטפל בזה, וכיצד?

כן, על מנת לטשטש קמטי הבעה ניתן לבחור באחת משיטות הטיפול בקמטים המוצעות כיום, טיפול שמטרתו למלא את האזורים השקועים בפנים. עד לפני כמה שנים, אחת השיטות הנפוצות הייתה שימוש בסיליקון לצורך מילוי הקמטים, אולם כיום מעדיפים רבים לבחור בשיטות טבעיות יותר-מילוי קמטים באמצעות חומרים טבעיים.

מהו אופן התהליך, והאם הוא כואב?

ההליך עצמו אינו כואב ונעשה תחת הרדמה מקומית. החומצה האילרונית מוזרקת לשכבת הדרמיס, השכבה האמצעית של העור. המראה המתוח והצעיר ניכר כבר מיד לאחר הטיפול הראשון, שיכול להמשך לכל היותר כחצי שעה בלבד.

כיצד ניתן לייצר חומרי מילוי טבעיים?

הדבר נעשה באמצעות תרכובת טבעית, המיוצרת בגופנו. זו גם הסיבה מדוע היא נספגת בגוף באיטיות והאפקט שלה אפקטיבי יותר ונמשך לפרק זמן ארוך יותר. החומר מתבסס על חומצה היאלרונית אשר מיוצרת במעבדה בטכניקה מיוחדת היכולה לספוג מולקולת מים בכפי 1,000 ממשקלה ובכך מעניקה נפח יפה ולחות לאזור המוזרק.

בוטוקס למילוי

בדומה לחומצה האילרונית יש גם את שיטת מילוי בוטוקס, שגם גרפה הצלחה בשוק האסתטיקה הרפואית. תהליך שיטה זה דומה מאוד לשיטה הקודמת, הוא תהליך קל ופשוט המאפשר לחזור לשגרה כבר לאחר הטיפול. החומר מיוצר מחלבון טהור המאפשר חדירה מושלמת לתא וקבלת תוצאות מדהימות.

כיצד ניתן לבחור את השיטה שמתאימה לי?

ניתן לבחור באפשרות של הזרקת בוטוקס או באפשרות של מילוי קמטי ההבעה באמצעות חומצה היאלרונית, כדי לאבחן בדיוק את החומר המתאים לעורך ניתן ואף מומלץ לפנות לרופא מומחה עם ניסיון.

כך תוכלו ליהנות מתוצאות נכונות ורצויות ותמנעו מתופעות לוואי לא נעימות ונזקים בלתי הפיכים.

טיפול בקמטי הבעה – רק אצל ד"ר יואב ירון – מומחה לטיפולים אסתטיים

ד"ר יואב ירון מומחה לטיפולים אסתטיים שנים רבות בתחום הקוסמטיקה. אצלנו תקבלו ייעוץ פרטני ואישי המתאים במיוחד לסוג עורכם. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו, להתרשם וליהנות מטיפולים אסתטיים המתבצעים בחומרים איכותיים ומובילים.

לייעוץ ללא עלות פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

להתאמת הטיפול המושלם לעורך
divider

עוד על פיסול פנים...

נגישות