עיבוי שפתיים

נשים רבות חולמות על שפתיים מלאות ושובבות, אך לא כולן נולדו איתן. יש כאלו שהשפתיים שלהן דקות ורזות והן היו רוצות לעבות אותן, כמובן תוך שמירה על המראה הפרופורציונלי של תווי הפנים.

למה נועד עיבוי שפתיים?

ככל שהשנים חולפות, העור שלנו מתקמט. נוצרים קמטוטים סביב העיניים ובאזור הפה. הלחיים נופלות ואפילו השפתיים מתקמטות, אך כיום אפשר לשפר את המראה ולטפל בכל הקמטים כולל מילוי מחדש של השפתיים והעיבוי שלהן.

עיבוי השפתיים - התוצאה ואופן הטיפול

גם שבעות הרצון מהשפתיים שלהן עשויות למצוא את עצמן בגיל ארבעים ולפעמים אף קודם לכן, כשהשפתיים שלהן הפכו להיות נפולות, מצולקות, רזות ולא מחמיאות. ולכן קיימת האופציה של טיפול לעיבוי השפתיים.

עיבוי שפתיים – כיצד זה מתבצע?

הטיפול מתחיל בפגישה עם רופא. הוא יבדוק את השפתיים, יבחן את מצב עמידתן, את הרכות שלהן ורק לאחר שיחליט כי אכן ניתן לבצע את הטיפול, הוא יבצע אותו אך לא לפני שהמטופלת תקבל את המידע המלא מה הוא עומד לעשות וכיצד ישפיע עליה הטיפול.

האם הטיפול כואב?

לפני הטיפול יכול הרופא להרדים את אזור השפתיים או לחילופין, למרוח משחה מאלחשת. הוא יזריק את החומרים לעיבוי השפתיים כאשר אלו יוזרקו באזורים שונים בשפתיים. לאחר ההזרקה, יעסה הרופא את השפתיים על מנת שהחומר יפוזר בצורה אחידה ובכדי שחומרי המילוי ייספגו היטב.

האם זה מסוכן?

רבים שואלים, האם התהליך של עיבוי שפתיים הוא תהליך מסוכן או מסובך? אז האמת היא שמדובר בתהליך פשוט מאוד. הוא אינו מסוכן ועל פי רוב אין לו כל תופעות לוואי. כמובן שאם השפתיים פצועות, עדיף להמתין עד שהן תחזורנה לעצמן אך מעבר לכך אין כל בעיה לבצע את הטיפול.

עיבוי שפתיים הוא זמני או קבוע?

יש אנשים שחוששים מאוד ובצדק, מביצוע טיפול כזה. הם לא מצליחים לדמיין את המראה שיתקבל והם חוששים שמא הוא ייצור שינוי דרסטי מידי במראה שלהם. חשוב לדעת כי ניתן לבצע גם טיפול זמני כאשר לאחר פרק זמן השפתיים יחזרו למראה הטבעי שלהן. או אז ניתן יהיה להחליט האם להמשיך בטיפול.

עיבוי שפתיים – תהליך הטיפול

הטיפול של עיבוי השפתיים אמור להיעשות על ידי איש מקצוע מנוסה המכיר היטב את המלאכה. הוא כולל את הדגשת השפתיים, את המסגרת שלהן, מילוי והוספת נפח לשפתיים תוך עיצוב מקצועי ונכון של זוויות הפה כולל הרמת הזוויות בהתאם לצורך. העיצוב כולל גם מילוי קמטים או תיקון קמטוטים שנוצרו עם השנים מעל השפה העליונה.

עיבוי שפתיים עם מראה טבעי

המטרה של הטיפול היא להעניק לשפתיים מראה מלא אך טבעי ולא מנופח או פלסטי. כאן המקום לפנות אל רופא מקצועי שידע לבצע את המלאכה במומחיות הנכונה.

מתלבטות? – ייעוץ עיבוי שפתיים אצל ד"ר יואב ירון

רבות הן הנשים המתלבטות. האם אכן כדאי לנסות ולבצע את הטיפול? האם לא תהיינה לו השלכות או תופעות לוואי? האם התוצאות אכן תשבענה את רצונן? כאן המקום לפנות אל ד"ר יואב ירון ולקבל את המידע המלא ואת ההמלצות לטיפול הכי נכון והכי מתאים לכל אחד ואחת.

עיבוי שפתיים זהו טיפול עם תוצאות מוכחות בשטח.
נשים רבות כבר עברו את הטיפול בהצלחה והן נהנות ממראה מושלם – בדיוק כפי שהן חלמו לפרטים ייעוץ ומידע נוסף, פנו אלינו עוד היום ונשמח להתאים עבורכם את הפתרון המושלם!

להתאמת הטיפול המושלם לעורך
divider

עוד על פיסול פנים...

נגישות