פיסול אף ללא ניתוח

האף הוא האיבר הבולט ביותר בחזות הפנים שלנו, לכן יש לו השפעה רבה על הנראות הכללית שלנו. בעידן של היום המראה החיצוני הוא פרמטר חשוב מאוד גם בקרב צעירים וגם בקרב מבוגרים. ניתן לראות כי הביקוש הרב לניתוחי אף גדל עם השנים למרות כל הסיכונים הכרוכים בכך. כיום, כאשר ניתן לפסל את האף ללא צורך בהליך כירורגי, ההליך הפך לנגיש יותר עבור כל מי שחפץ בשינוי אסתטי מהיר ולא מסובך, המניב אותה תוצאה. על כל זאת נלמד במאמר שלפניכם.

פיסול אף ללא ניתוח / ניתוח אף – מה ההבדל?

ניתוח אף היה עד לא מזמן הניתוח הפלסטי הכי נפוץ ומבוקש. לפי ממצאים ניתן לראות כי אחוז רב מהאנשים אינו מרוצה ממראה האף שלהם, והם מבקשים שינוי. היתרון בפיסול אף ללא ניתוח הוא שהיום אין צורך לעלות על שולחן הניתוחים בכדי לפסל את האף מחדש, היום ניתן לבצע טיפול יותר משתלם במחיר, ללא סיכונים או סיבוכים וכמובן שניתן לראות תוצאות בזמן קצר יותר.

פיסול אף – תיקונים אסתטיים ללא ניתוח

האפשרות של פיסול אף מאפשר לכל אחד לשפר את מראה האף ללא סיכונים וכמעט ללא כאבים. באופן כזה אף אחד כבר לא חייב לוותר על החלום לשינוי. בהליך קצר ממש, ניתן ליהנות ממראה חדש בדיוק כפי שרוצים. ברוב הקליניקות המוסכמות ניתן לקבל הדמיה ממוחשבת של איך תראה התוצאה שלכם.

פיסול אף ללא ניתוח – כל היתרונות

לטיפול – פיסול אף ללא ניתוח, מגוון יתרונות עיקריים שחשוב לדעת, להלן:

 • מתבצע ללא התערבות כירורגית
  בטיפול זה בשונה מניתוח אף הוא שההליך אינו כולל הרדמה כללית, חיתוך ושבירת האף, ותופעות לוואי הנוטות להחלים במשך שבועות. הטיפול אורך כ-15 דקות בממוצע ומספק תוצאות טובות ומבטיחות.
 • ניתן לראות תוצאות מידיות
  התוצאות של הטיפול הן מידיות. מדובר על שיפור מידי של מראה האף כאשר ניתן לקבוע איך אנו רוצים שהוא ייראה. זה כולל תיקוני פגמים כמו חוסר סימטריה, ביטול בליטה במרכז האף, תיקון מראה הנחיריים וקונכיות האף, הרמה של חוד אף נפול וכדומה.
 • אין כאבים
  הטיפול של פיסול אף נעשה לאחר הרדמה מקומית של האזור. לאחר הטיפול כמעט ולא יורגשו כלל כאבים והמטופל יוכל לשוב לשגרה עם מראה חדש ויפה בדיוק כפי שהוא רוצה.
 • הטיפול אפקטיבי ומהיר
  הטיפול הינו קצר ממש. מדובר בהליך שאורך על פי רוב לא יותר מחצי שעה כאשר בסיומו הלקוח יוצא עם האף המפוסל בדיוק כפי שהוא בקש. טיפול כזה משפיע מאוד על התחושה האישית, על התדמית בעיני הסביבה וכתוצאה מכך גם על הביטחון העצמי של המטופל.
 • ללא צלקות
  כמעט כל ניתוח מותיר צלקות. גם ניתוח מזערי סביר להניח ישאיר צלקת מזערית. פיסול אף לעומת זאת זהו טיפול אפקטיבי שלא יותיר סימן או רושם לא טבעי, המראה יהיה טבעי ומושלם.
 • מתאים גם כתיקון לניתוח שכשל
  פיסול אף זהו טיפול אשר מתאים מאוד גם לאנשים שעברו ניתוחי אף שכשלו או שלא הובילו לתוצאות הרצויות.
 • טיפול בר תיקון
  כאשר פיסול האף נעשה באמצעות חומצה היאלורונית, הרי שמדובר בטיפול שהוא אינו אל חזור משמע ניתן לתיקון במידת הצורך. אם התוצאה אינה משביעה את רצון המטופל ניתן להמיס את החומצה ולבחור בכיוון אחר. על כן יש כאלה הממליצים לבחור דווקא בחומצה היאלורונית לטיפולים הראשונים בכדי לבחון את התוצאות ולקבל החלטה רצויה.

פיסול אף ללא ניתוח – רק אצל ד"ר יואב ירון

לפני שתתמסרו לטיפול, בדקו היטב כי הגעתם אל המומחה שיבטיח עבורכם את התוצאות הרצויות. כאשר מדובר בטיפול משמעותי כמו זה חובה לפנות אל מקצועיים בתחום.

לפרטים נוספים ולייעוץ, פנו אלינו עוד היום ותיהנו מטיפול מקצועי ויעיל!

להתאמת הטיפול המושלם לעורך
divider

עוד על פיסול פנים...

נגישות