שיפור מרקם העור

תוצאות הפיכות  בניגוד לפעולה כירורגית, במידה והטיפול אינו לשביעות רצונכם - יש דרך חזרה. ללא אשפוז ברוב המקרים מתאפשרת חזרה מיידית לשגרה בתום הטיפול, ללא צורך באשפוז. תהליך החלמה פשוט  אין צורך בחתכים ותפרים כמו בפעולה כירורגית. רפואה אסתטית הינה תחום רגיש הדורש מקצועיות וניסיון. אף על פי שמדובר בטיפולים בטוחים במהותם, זהו אינו המקום לקחת סיכונים מיותרים. על כן, נהנים לקוחות המרפאה גם מקשת רחבה של טיפולים אסתטיים מתקדמים, המבוצעים על ידי רופא, וזאת תוך שימוש בשיטות הרפואיות המובילות כיום, המאפשרות להנות מתוצאה נהדרת במראה טבעי, תוך זמן קצר וללא ניתוח. לורם איפסום דולור סיט אמט, ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס. לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

shutterstock_613700813 copy

אילו קמטים ממלאים במהלך הטיפול?

אחד הקמטים היותר פופולריים לטיפולי מילוי הוא הקמט שמופיע כאשר מחייכים, אשר בגילאים מאוחרים הוא מופיע גם מבלי שנחייך. במהלך טיפול בקמטים בפנים הופכים את הקמט העמוק לרדוד יותר ופחות בולט, כאשר ניתן לעבור טיפול ממוקד וספציפי לקמט או טיפול הרבה יותר כללי של החזרת נפח לפנים. מקומות פופולריים נוספים הם הלחיים, קמטי הברקוד מעל השפה ועוד.

 

מה ההבדל בין חומרי מילוי לבוטוקס?

מעבר לעובדה שאלו שני חומרים שונים בתכלית השינוי גם מטרת הטיפול הנה שונה, לרבות תוצאותיו. כך למשל בוטוקס יעיל יותר לקמטים שנגרמים כתוצאה מהתכווצות השרירים בחלק העליון של הפנים כמו במצח, לצד העיניים ובין הגבות. עם זאת כמעט ולא ניתן להשתמש בו להעלמת קמטים אחרים כמו למשל מעל השפה, מכיוון שהדבר עשוי לפגוע ביכולות הדיבור והלעיסה. לעומת זאת חומרי מילוי משמשים לאזור התחתון של הפנים, שם ניכר במיוחד איבוד הנפח. באמצעות חומרי המילוי ניתן “לפסל” את הפנים מבלי להחליש או לשתק את פעילות השרירים.

תהליך טיפול בקמטי פנים

על פי רוב חומר המילוי בו עושים שימוש למילוי שקעים ונפחים בפנים הוא חומצה היאלורונית. חומצה זו מיוצרת באמצעות הנדסה גנטית והרכבה זהה להרכב החומצה שהגוף מייצר באופן טבעי לכן חומר זה אינו זר לגוף. יחד עם זאת חשוב לעבור את הטיפול במקום מקצועי ולו מוניטין בתחום וכך ליהנות משקט נפשי ומשביעות רצון מקסימלית מהתוצאות. 

טיפול מונע קמטים בעור הפנים

שמירה על עור הפנים – לא ישנים לפני שמנקים
אחד הכללים החשובים ביותר בטיפוח העור הוא לא לוותר על ניקוי הפנים לפני השינה. עייפות לאחר בילוי של לילה, גורמת לעתים לויתור על הפעולה החשובה הזו. האבסורד הגדול הוא שדווקא לפני יציאה לבילוי, ישנה נטייה לאפר את הפנים בשכבות של צבע, הסותמות את נקבוביות העור.
היכנעות לעייפות יוצרת מצב שדווקא בערב שבו העמסנו על עור הפנים,מנענו את האפשרות של העור להתאושש מכך בלילה.
לשמור על עור הפנים – המרכיבים החיוניים בקרם הלחות כיצד

איך נדע לפני רכישת קרם לחות שהוא איכותי?
מוצרי טיפוח מכילים מגוון מרכיבים. חיוני שהקרם הלחות יהיו לפחות שלושה מרכיבים בסיסים:
ויטמין A, המסייע בהחלקת העור, ויטמין E הידוע שמשפר את גמישות העור ומגן מפני התייבשות, ומקדם הגנה (קרם ליום).
בנוסף, חשוב לבדוק את תאריך התפוגה של המכשיר. מוצר שפג תוקפו אינו אפקטיבי בביצוע תפקודי מרכיביו.

שגרה של טיפוח
פעולת טיפוח עור הפנים צריכה להיות חלק מהשגרה היום יומית, כמו פעולה של שתיית קפה בבוקר וצחצוח השיניים. כך תהפוך הפעולה למשימה כמעט בלתי מורגשת.
ישנם חמישה שלבי טיפוח הכרחיים: ניקוי העור בחלב פנים, השלמת הניקוי במי פנים, מריחת סרום להחדרת לחות לשכבות העמוקות של העור, הזנת אזור העיניים בקרם מתאים, ומריחת קרם יום/לילה.
כמו כן החל מגילאי 35-40 מומלץ לשלב טיפולים אסתטיים נוספים במרפאת אסתטיקה.

כבר מעל 10 שנים שד"ר ירון יואב עוסק ברפואה אסתטית ומביא אל הקליניקה את מיטב החידושים בתחום. בקליניקה מבצעים טיפולים אסתטיים רבים, לרבות העלמת קמטים, עיצוב ומילוי השפתיים ועיצוב ופיסול הפנים. כל החומרים הנמצאים בשימוש בקליניקה של ד''ר ירון, הינם החומרים האיכותיים והחדשים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. החומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, האירופי והאמריקאי.

להתאמת הטיפול המושלם לעורך

divider
נגישות